Навушники
Koss GMR540 ISO (U0400473)
Відео 14Фото 4 |
Koss GMR540 ISO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koss GMR540 ISO
KOSS комп'ютерна гарнітура GMR540 A ISO Remote | 2 099 грн. |
Ігрова гарнітура KOSS GMR540-A-ISO Remote | 2 099 грн. |
Навушники Koss GMR/540 ISO Gaming Over-Ear 3.5mm/2*3.5mm 191958.101 | 1 699 грн. |
Гарнітура Koss GMR/540 ISO Gaming Over-Ear USB 194233.101 | 2 299 грн. |
Навушники Koss GMR540-A-ISO Remote 34877 | 2 099 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →