Koss Porta Pro
Відео 45Фото 20 |
Koss Porta Pro |
|
Класична модель відкритих дротяних навушників з широкими можливостями індивідуальної настройки, а також рядом інженерних рішень для максимальної зручності користувача. Так, функції регулювання включають не тільки довжину наголов'я, але і нахил динаміків для максимально приємного звучання, а в конструкції передбачені підставки на скроні, що знижують навантаження на вухо. Частотний діапазон становить від 15 Гц до 25 кГц; у комплект поставки входить перехідник під гніздо 6,35 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Купити Koss Porta Pro
Усі ціни 23 →KOSS навушники Porta Pro | 1 599 грн. |
Навушники KOSS Porta Pro Utility | 2 599 грн. |
Навушники Koss Porta Pro Classic Collapsible On-Ear 192485.101 | 1 599 грн. |
Навушники KOSS Porta Pro Classic Collapsible On-Ear (192485.101) | 1 599 грн. |
Навушники KOSS Porta Pro Classic Collapsible On-Ear (192485.101) | 1 599 грн. |
Відгуки 116 | 5 7 23 77 |
Користуюсь Koss Porta Pro більше 10 років, за цю годину змінював лише амбушурі. Звучення дуже подобається, за десять років користувався багатьма навушниками але завжди повертався до улюблених Koss Porta Pro, якщо ці вийдуть з ладу куплю такі самі того ж дня. Складаються для компактного транспортування. Дизайн незмінний з 1984 року. Для власників Android є стороннє додаток Wavelet з пресетами еквалайзеру для покращення і так прекрасного звучання. Складаються компактно у комплектний чохол для зберігання та транспортування. Прекрасне звучання та ретро дизайн що виділяються між іншими сучасними навушниками. Налаштовуються під різні розміри голови, на корпусі є спеціальні фіксатори, які зменшують тиск на вуха та вишні під час тривалого використання. Компактно складаються (видно на іншому фото). Навушники відкритого типу, отже добре чути навколишні звуки, що трохи заважає насолоджуватися улюбленими композиціями. Для володарів довгого волосся не найкращий варіант, через конструктивні особливості волосся може заплутуватися та доставляти дискомфорт під час зняття навушників. Дмитро Домрін: користуюся Koss Porta Pro більше року |
Користуюсь навушниками 6 років Звук (60 Ом та непогана АЧХ дають про себе знати)
Вага (дуже легкі) Транспортабельність (легко налагоджуються) Якісні матеріали (паролон, пластик та метал) Зручність (після тижня носіння їх не відчуваєш на собі) Штекер (позолота збільшує термін служби) Провід (м'який та гнучкий) Кейс (мішок який приємний на дотик) Оголов'я з часом заїдати починає
Амбюшури швидко зношуються (через 6 місяців, при щоденному багатогодинному використанні) Паролон (м'який матеріал) дуже добре вбирає піт, особливо влітку Оголів'я при виробленні (2 роки) висмикує волосся Зношування дроту (стандарт для всіх провідних навушників), облом перегин і т.д. Провід (на морозі стає твердим і непіддатливим, і зношується швидше, ніж штекер) Simon Martin: користуюся Koss Porta Pro більше року |
Хороші навушники, взяв одні в магазині,, через два тижні продав потрібні були гроші, зараз знову їх купив у магазині, але другі і галограма є, і звук на зразок хороший і баси, ну що то
як то не так як перші, може я просто недослухав, брав у магазині, є з чим порівнювати, були у мене akg q 460 і k 416p, так коси нічим не поступаються і головне що легені можна цілий день слухати, раджу всім купити, хто сумнівається, купіть і радійте, СПС, слухаю і металіку і Айрон мейден і клубну, все чудово видає звук, а клубну як на дискотеці Легкі, складні, добре звучать Не виявив Mihail Pohil: рекомендую купити обов'язково |
Легендарні старички, роблять молоде покоління
Легендарний бренд Koss прийнято вважати винахідниками стереофонічних навушників і творцями технології проєктування звуку безпосередньо у вушну раковину, яка заклала фундамент для «вкладишів» і «крапельок». Понад півстоліття компанія виробляє продукцію, яка користується популярністю у меломанів по всьому світу.
Конструкційні особливості і тридцятирічний дизайн
Модель Koss Porta Pro має величезну популярність, завдяки якісному звуку, доступною ціною і стильному дизайну, який практично не зазнав змін з 1984 року. Конструкція навушників складана з підпружиненим оголів'ям з металу, що дозволяє їй автоматично регулюватися і зручно компонуватися для транспортування. Інтерес викликає і змінюючий кут нахилу підвіс динаміків, який забезпечує зручність експлуатації. Загалом, конструкція дає зрозуміти, що девайс готовий працювати «на знос», сумніви викликають тільки поролонові амбушюри, які з часом таки доведеться міняти. Від сучасних моделей навушники відрізняє добротний товстий дріт, але його підключення до кожної чашки в цілях збереження звукових якостей, може викликати незручності.
У комплекті з навушниками є стильний чохол, але зустріти його можна виключно в оригінальній версії. До речі, однією з найбільш глобальних проблем моделі стало неймовірна кількість підробок низької якості, тому, якщо ви захочете доторкнутися до легенди, доведеться вибирати дуже уважно.
Рок-н-рольне звучання
У молодого покоління звучання може викликати багато суперечок, але забігаючи наперед, варто сказати, що в своєму ціновому діапазоні, якість відтворення моделі не залишає конкурентів.
Особливої уваги заслуговує звучання баса, воно тепле і оксамитове, злегка нагадує лампове. Низькі частоти дуже конкурентноздатні, незважаючи на накладний статус, «проваленостi» баса не відчувається, а скоріше навпаки, композиція набуває об'ємності і «легкості». Середні і високі частоти також відмінно відбудовані, але якщо бути прискіпливими, то звучання високих частот, особливо в електронній і поп музиці, трохи пластмасове, а на високій гучності, басова лінія починає домінувати і звук трохи «брудніє». Зазвичай, подібний ефект завжди помітний під час роботи навушників з девайсами якi володіють потужним підсилювачем.
Взагалі, модель не дуже вибаглива щодо джерела звуку, і навіть середній імпеданс (60 Ом) не перешкода для «дружби» з елітними і потужними плеєрами. Між іншим, кращий контроль над басом здійснюється при сполученні навушників з плеєрами низького вихідного імпедансу.
- Модель Porta Pro KTC — гарнітура для мобільного телефону з пультом управління
- Модель Porta Pro SpeakEasy — комп'ютерна гарнітура з вбудованим мікрофоном і більш довгим кабелем 2.4 м