Навушники
Koss Sporta Pro
Відео 3Фото 4 |
Koss Sporta Pro |
|
«Спортивна» варіація портативних накладних навушників від Koss. Однією з найяскравіших особливостей є можливість носити наголів'я як на голові, так і за потилицею. Для зручності перенесення навушники складаються, а в комплект постачання входить чохол. Провід армований кевларовой ниткою. Виробником заявлено спеціальний дизайн «для глибоких басів», загальний діапазон частот становить 15-25000 Гц, а хороша чутливість 103 дБ забезпечує хорошу чутність навіть в галасливих місцях. Можуть підключатися до роз'єми 3.5 мм і 6.35 мм
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koss Sporta Pro
Усі ціни 11 →KOSS навушники Sporta Pro | 1 398 грн. |
Навушники KOSS Sporta Pro | 1 398 грн. |
Навушники Koss Sporta Pro On-Ear 197039.101 | 1 398 грн. |
KOSS Koss Sporta Pro Black | 1 398 грн. |
Навушники без мікрофону Koss Sporta Pro | 1 429 грн. |
ще 6 пропозицій
1 3 27 38 |
Користувався Koss Sporta Pro дуже довго. Щоб їх вбити ... треба постаратися. Купуйте чудовий вибір. Про себе залишили лише приємні спогади. 1. Звук чудовий
2. Якісне складання та матеріали (Не дивлячись на те, що кріплення крутяться на всі боки, каркас зроблений добротно, ніколи не ламався) 3. Компактність (технологія дозволяє їх складати так, що їх можна покласти навіть у кишеню джинс. Чи не громіздкі, а значить будуть з вами в будь-якій подорожі) 4. З вами у будь-яку погоду (Нехай дощ, мороз на вулиці, навушникам це зовсім не заважає справлятися зі своїм завданням) 5. Радість вух (накладки м'які, приємні та теплі взимку, хоч і не дуже великі) 6. Зручність (металевий та тонкий каркас. Не заважає і міцний) 7. Відкритий тип (Ви непогано чуєте навколишні звуки. Перед тим, як вас зіб'є машина, ви почуєте її сигнал. Немає незручності у вухах, дуже низький шанс зіпсувати слух) 8. Підійдуть на будь-яку голову 9. Відмінні характеристики 10. Доступна ціна 11. Підійдуть для любителів будь-яких жанрів музики (але крім реп, т.к. реп-це музика, а *****. А якщо ви все-таки слухаєте реп, то настійно рекомендую переглянути свої музичні смаки) Бажано не дуже грубо поводитися зі штекером та кріпленнями динаміків користуюся Koss Sporta Pro більше року |
у мене були kossи porta pro, їх вкрали, купила собі вакуумні koss KEB29, просто у мене подруга взяла їх покористуватися, купила ці. немає насиченості,глибини,такої як у вакуумних,загалом я розчарувалася,тепер у житті не візьму ці навушники,і дійсно МІЖ ПОРТА ПРО І СПОРТУ ВЕЛИЧЕЗНА РІЗНИЦЯ!беріть ПОРТА ПРО!а якщо хочете щоб вас не чули навколишні,а ви цілодобово якісним, соковитим, насиченим звуком, беріть вакуумні коси KEB29 або KEB20 Mirage. мене нічого не вразило немає басів, негарні риплячі верхи, немає гойдалки гучності, тому на тихих апаратах нічого не буде чути в автобусі, метро і т.д., звуку як такого немає, а оточуючі чують всі, і дуже сильно! Юлия: користуюся Koss Sporta Pro кілька місяців рекомендую не купувати |
У загальному гарне звучання і ціна прибирає всі недоліки Хороший звук, баси хороші, міцні пройшло 9 місяців перепояв мініджек (у друга порту про те саме), злегка стерлася чорна фарба на обручі та напис кос Дима: користуюся Koss Sporta Pro кілька місяців рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 70 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Додатковий опис:
Стереонавушники для активних меломанів, які цінують якість звуку і свою мобільність. Широкий спектр відтворюваних частот і чудова чутливість. Чистий, м'який звук і глибокий бас, характерні для домашніх навушників класу hi-fi. Можна носити в двох положеннях: дужка оголів'я, спирається або на потилицю, або на голову, як у звичайних дугових навушниках. Суперкомпактность: в складеному вигляді навушники займають набагато більше місця, ніж пачка цигарок. Металеве наголів'я збільшує міцність і довговічність.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →