Електрогенератор Kvitka PRO SC3250 (110-7001)
Фото 15 |
Kvitka PRO SC3250 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC3250
Усі ціни 7 →Бензиновый генератор КВИТКА PRO SC3250-III (110-7001) 144880 | 13 999 грн. |
Генератор бензиновий КВІТКА PRO SC3250-III (3 кВт) 110-7001 | 13 999 грн. |
Генератор бензиновый Квітка Pro SC3250 (3 кВт) (110-7001) | 13 999 грн. |
Генератор бензиновий КВІТКА PRO SC3250 + олива (3 кВт) (110-7001) 110-7001 | 12 599 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3250-III (110-7001) | 13 999 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3250-III (3 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.6 | 13 999 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3250-III (110-7001) | 13 076 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →