Електрогенератор EF Power V3000
Фото 3 |
EF Power V3000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power V3000
EF Power V3000 офіційна гарантія | 7 999 грн. |
EF POWER V3000 (un597) V3000(un597) | 7 499 грн. |
Бензиновий генератор EF POWER V3000 (2.8 кВт) | 7 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →