Електрогенератор Tagred TA3500GHX
Відео 1Фото 12 |
Tagred TA3500GHX |
|
Бензогенератор для живлення споживачів сумарною потужністю до 3 кВт (у короткочасному режимі може витримати навантаження до 3.5 кВт). Оснащений 4-тактним двигуном потужністю 7.5 л. з ручним запуском. Паливо заправляється у 15-літровий бензобак. У генератора Tagred TA3500GHX синхронний альтернатор з мідною обмоткою та автоматичним регулятором (AVR), що забезпечує стабільну вихідну напругу. Навантаження підключається через дві розетки 230 на передній панелі. Передбачена можливість заряджання автомобільних акумуляторів за допомогою виходу постійного струму 12 В. У генератора є цифровий дисплей, який може відображати поточні параметри вихідного струму (частоту та напругу) або показання лічильника мотогодин.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tagred 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tagred.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tagred TA3500GHX
Усі ціни 7 →Бензиновий генератор Tagred TA3500GHX | 9 610 грн. |
Бензиновый генератор TAGRED TA3500GHX | 10 209 грн. |
Бензиновий генератор Tagred 3500W (TA3500GHX) | 19 899 грн. |
Бензиновий генератор Tagred TA3500GHX | 9 600 грн. |
Бензиновий генератор TAGRED TA3500GHX | 10 700 грн. |
Бензиновый генератор Tagred TA3500GHX | 9 600 грн. |
Генератор бензиновий 3,5 кВт Tagred TA 3500 GHX Польща | 19 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →