Конструктор Lego Elite Praetorian Guard 75529
Відео 13Фото 5 | 2 999 грн. Купити! LEGO Елітний охоронець-преторіанець 75529Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Elite Praetorian Guard 75529 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 943 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 991 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 2 745 грн.
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 28 800 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 283 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 647 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 6 287 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 699 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 295 шт
від 2 446 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 096 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 498 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 5 699 грн.
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 2 140 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 089 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 282 шт, персонажів 3 шт
від 3 339 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
[ОБЗОР ЛЕГО] Звездные Войны 75529 Элитный Преторианский Страж
25 листопада 2017261 739 переглядів
Lego Star Wars 75529 Elite Praetorian Guard - Lego Speed Build Review
6 вересня 201734 895 переглядів
Lego Star Wars 8: Last Jedi ELITE PRAETORIAN GUARD 75529 Speed Build
25 жовтня 201731 463 перегляда
LEGO-Star Wars Episode VIII Elite Praetorian Guard 75529 Building Kit (92 Piece)
14 червня 2018446 переглядів
LEGO 75529 Elite Praetorian Guard Review! | LEGO Star Wars Buildable Figure EP. 8 2017!
7 лютого 201811 575 переглядів
Lets Brick Lego Star Wars - 75529 - Elite Praetorian Guard
10 лютого 2019664 перегляда
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard Buildable Figure Review (#75529)
2 січня 2018144 перегляда
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard 75529
19 вересня 2017194 перегляда
Kid Review - LEGO Star Wars: Elite Praetorian Guard #75529 Speed Build & Demo
10 жовтня 20171 420 переглядів
Set Review: 75529 Elite Praetorian Guard (Star Wars)
13 грудня 2017446 переглядів
Lego Star Wars TLJ 75529 Elite Praetorian Guard Review
4 вересня 20177 601 перегляд
Lego Star Wars: Elite Praetorian Guard (Buildable Figure) 75529 Build & Review
12 вересня 20175 522 перегляда
Recenzja - LEGO Star Wars 75529 Elitarny Gwardzista Pretorianin
27 серпня 20221 456 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 94 шт, рухомі деталі
від 3 029 грн.
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 107 шт, рухомі деталі
від 3 138 грн.
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 83 шт, рухомі деталі
від 1 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 89 шт, рухомі деталі
від 2 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 100 шт, рухомі деталі
від 2 699 грн.
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 82 шт, рухомі деталі
від 2 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 81 шт, рухомі деталі
від 2 158 грн.
вік 8+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 110 шт, моделей 20, рухомі деталі
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 100 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 98 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 83 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 399 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі