Конструктор Lego Heart Box 10909
Відео 1Фото 3 |
Lego Heart Box 10909 2020 рікDuplo |
|
Яскравий та порівняно доступний блочний набір-конструктор «Шкатулка-Сердечко» для малюків віком від 1,5 років. Позиціонується як продукт базової цінової категорії із сімейства LEGO Duplo, орієнтований на найменших. Включає 80 деталей, які складені в привабливій картонній коробці. Складається з великих та яскравих кольорових блоків, які допоможуть малюкові розвинути необхідні навички у свої перші роки життя.
Конструктор розрахований на спільну гру батьків та дітей. З деталей набору можна побудувати цілих 15 унікальних моделей, починаючи від звичайного будиночка та закінчуючи вертольотом. Можна комбінувати деталі за спеціальними підказками-інструкціями або використати свою фантазію. Всі деталі конструктора Lego Heart Box 10909 у кілька разів більші, ніж стандартні блоки LEGO. Це зроблено спеціально для того, щоб дитина не змогла їх проковтнути. Пластик, з якого виконані деталі набору, відрізняється своєю екологічністю і не містить токсичних речовин, тому ніякої шкоди від того, що малюк облизуватиме або кусатиме блоки конструктора, не буде. Всі деталі пройшли тести на міцність і без проблем витримують значний тиск, що гарантує їхню цілісність під час гри.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego Heart Box 10909
Усі ціни 30 →Конструктор Lego Duplo Classic Коробка-сердце 80 деталей (10909) | 679 грн. |
LEGO 10909 DUPLO Classic Коробка-серце | 552 грн. |
LEGO DUPLO Classic Коробка-серце (10909) | 552 грн. |
Конструктор LEGO DUPLO® Disney Princess Коробка-серце (10909) 10909 | 699 грн. |