Конструктор Lego Winter Village Station 10259
Відео 22Фото 19 |
Lego Winter Village Station 10259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 590 грн.
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 258 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 945 грн.
вік 8+, для дівчаток, рослини, деталей 420 шт, моделей 3
від 1 558 грн.
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 12 400 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 3 449 грн.
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 14 640 грн.
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор
від 448 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 6 467 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 1 549 грн.
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 25 849 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 748 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 253 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 15 360 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 7 624 грн.
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2352 шт, рухомі деталі
від 8 240 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 399 грн.
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1023 шт
Відеоогляди
LEGO Creator Winter Village Station review! 10259
15 вересня 2017160 176 переглядів
Lego 10259 Winter Village Station - Lego Speed Build
19 вересня 2017190 639 переглядів
Winter Village Station - LEGO Creator Expert | Designer Video
22 серпня 2017263 408 переглядів
Lego Creator Winter VILLAGE STATION 10259 Speed Build
10 листопада 201728 149 переглядів
LEGO Village Train Station 10259
6 жовтня 201764 216 переглядів
Winter Village Station - A LEGO Review 10259
11 грудня 2017886 переглядів
LEGO Winter Village Station 10259 & Holiday Train 10254
20 вересня 20231 030 переглядів
Modified Lego 10259 Winter Village Station & Set 4886
16 серпня 2020108 переглядів
Lego Set 10259 - Winter Train Station Speed Build + Review
24 грудня 2019141 перегляд
Lego 10259 Winter train station review
11 жовтня 2017280 переглядів
Winter Village Train Station Lego Set 10259 + Holiday Train 10254 + Star Wars Stormtrooper Holdup!
22 грудня 2018282 перегляда
LEGO 10259: Winter Village Station
25 грудня 20201 787 переглядів
It Builds Itself! Lego Winter Village Station #10259
7 грудня 2019182 перегляда
Lego 10259 Winter Village Station / Winterlicher Bahnhof Creator Expert speed build + clips
19 вересня 2017399 переглядів
LEGO Winter Village Station 10259 Official Images Revealed!!! Coming Oct 1st
22 серпня 201715 063 перегляда
10259 Winter Village Station Rebuild
11 січня 2018552 перегляда
LEGO Winter Village Station (Set 10259)
18 грудня 2018743 перегляда
LEGO Creator Winter Village Station 10259 | BRICKITECT BUILDS
19 грудня 201832 361 перегляд
Lego UCS Millennium Falcon Piece Teaser and Winter Village Station 10259 Official Images !!!
23 серпня 2017496 переглядів
Lego Holiday Winter Village Station Time lapse build 10259 – Lego Speed Build
8 грудня 2017441 перегляд
LEGO Winter Village Station #10259 - Light Kit - Light My Bricks
26 жовтня 20184 893 перегляда
LED Light Kit for LEGO WInter Village Station set 10259
5 липня 2019548 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 794 грн.
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 898 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 11 000 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 756 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 9 000 грн.
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 1023 шт, моделей 3, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 10 600 грн.
вік 6+, унісекс, служба порятунку, деталей 861 шт, персонажів 12 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 10 539 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 751 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 397 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 989 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 9 496 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1016 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 9 199 грн.
вік 9+, унісекс, розваги, деталей 923 шт, моделей 3, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 9 499 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 729 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 8 200 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 834 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 12 999 грн.
вік 16+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1077 шт, рухомі деталі