Автоакумулятор Lemberg Superior Power LB100-0
![]() | Порівняти ціни 4 → Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:850 А |
Модифікації Lemberg Superior Power 7
Характеристики
Lemberg LB100-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lemberg Superior Power LB100-0
Сортувати
![]() | Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0) LB100-0 | 4 487 грн. |
Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0) LB100-0 | 4 487 грн. |
![]() | Акумулятор Lemberg Euro 100 А/год 12 В (0) (LB100-0) | 4 579 грн. |
![]() | Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0)[50398] | 5 011 грн. |
Рекомендуємо