Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Автоакумулятори   /   Lemberg

Автоакумулятор Lemberg Superior Power LB100-0

Фото - Автоакумулятор Lemberg Superior Power (LB100-0)
Порівняти ціни 4 →
Призначення:авто
Ємність:100 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:850 А
в списокмої списки
Модифікації Lemberg Superior Power 7
Характеристики
Lemberg LB100-0
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
100 Агод
Пусковий струм EN
850 А
Індикатор заряду
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
353х175х190 мм
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemberg.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити Lemberg Superior Power LB100-0

Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0) LB100-0

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
4 487 грн.

Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0) LB100-0

Brain.com.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись

Акумулятор Lemberg Euro 100 А/год 12 В (0) (LB100-0)

Rozetka.uaЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
4 579 грн.

Акумулятор автомобільний LEMBERG 100 Аh/12V (LB100-0)[50398]

Маркетплейс: Rozetka.ua  HDR З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
5 011 грн.

Динаміка цін на Lemberg Superior Power LB100-0