Жорсткий диск Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 900 ГБ 10000 об/хв, SAS
Lenovo 7XB7A00026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 900 ГБ 10000 об/хв, SAS
Lenovo 900GB HDD 2,5" 10k SAS (7XB7A00026) | 9 880 грн. |
Lenovo 900GB HDD 2,5" 10k SAS (7XB7A00026) | 10 127 грн. |
Lenovo 900GB HDD 2,5" 10k SAS (7XB7A00026) | 10 374 грн. |
Модификації Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026
Ціни на Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 |
---|---|---|---|---|
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 900 ГБ 10000 об/хв, SAS | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00036 1 ТБ 7200 об/хв, SATA | від 11 077 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →