Жорсткий диск Lenovo SAS 10K Hot Swapp 2.5" 7XB7A00069 2.4 ТБ
Lenovo 7XB7A00069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo SAS 10K Hot Swapp 2.5" 7XB7A00069 2.4 ТБ
Усі ціни 12 →Жесткий диск для сервера Lenovo 2.4TB 10K SAS HDD 2.5" (7XB7A00069) | 14 133 грн. |
Жорсткий диск для сервера Lenovo 2.4 TB 10K SAS HDD 2.5" (7XB7A00069) (7XB | 15 109 грн. |
Жесткий диск для сервера Lenovo 2.4TB 10K SAS HDD 2.5" (7XB7A00069) 7XB7A0 | 14 151 грн. |
Жорсткий диск для сервера Lenovo 2.4 TB 10K SAS HDD 2.5" (7XB7A00069) (7XB | 14 151 грн. |
Lenovo 7XB7A00069 | 15 476 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →