Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   Lexar

Оперативна пам'ять Lexar ARES DDR5 2x16GB LD5U16G60C320A-RGD

Фото - Оперативна пам'ять Lexar ARES DDR5 2x16GB LD5U16G60C320A-RGD
Фото 3
Lexar LD5U16G60C320A-RGD
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
6000 MT/s
Пропускна здатність
48000 МБ/с
First Word Latency
10.67 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
43.25 мм
Додатково
підтримка XMP
підтримка EXPO
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити Lexar ARES DDR5 2x16GB LD5U16G60C320A-RGD

Усі ціни 6 →

Модуль пам'яті Lexar 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ares Gaming (LD5U16G60C320A-RGD) 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ares Gaming

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
21 391 грн.

Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ares (LD5U16G60C320A-RGD)

Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB (2x16 GB) DDR5 6000 MHz Ares (LD5U16G60C320A-RGD) забезпечує високий рівень пр... щеодуктивності для геймерів, ентузіастів та професіоналів. Завдяки швидкості 6000 МГц ця DDR5 пам'ять значно перевищує пропускну здатність попередніх поколінь DDR4, що дозволяє досягти більш плавної гри, швидкої обробки даних та ефективної роботи з ресурсомісткими додатками. Вбудований
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
21 182 грн.

Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ares (LD5U16G60C320A-RGD)

Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ares — двоканальний комплект оперативної пам'яті об'ємо... щем 32 ГБ (2×16 ГБ) з технологією DDR5, робочою частотою 6000 MHz і затримкою CL32 для швидкого доступу до даних і плавної багатозадачності; працює при напрузі 1,35 V і сумісна з профілями Intel XMP 3.0 для простого налаштування підвищених частот; конструкція з алюмінієвим радіатором забезпечує
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
21 188 грн.

Ігрова оперативна пам'ять Lexar 32 ГБ (2x16 ГБ) 6000 МГц CL32 Ares (LD5U16G60C320ARGD)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
19 922 грн.

Оперативна пам'ять Lexar Ares DDR5 32GB (2x16GB) 6000 CL32 black LD5U16G60C320A-RGD

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
23 319 грн.

Оперативна пам'ять Lexar 32GB (2x16GB) 6000MHz CL32 Ares Gaming (LD5U16G60C320A-RGD) EU

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
24 905 грн.

Динаміка цін на Lexar ARES DDR5 2x16GB LD5U16G60C320A-RGD

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна