Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   Lexar

Оперативна пам'ять Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4BU008G-R3200GDXG

Фото - Оперативна пам'ять Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4BU008G-R3200GDXG
Фото 26
Lexar LD4BU008G-R3200GDXG
DDR4-3200
CL16
DDR4-3600
CL18
Колір
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18-38
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
35.2 мм
Додатково
підтримка XMP
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4BU008G-R3200GDXG

Усі ціни 21 →

Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 Lexar THOR Gaming Black (LD4BU008G-R3200GDXG) LD4BU008G-R3200GDXG

Оперативна пам’ять Lexar THOR Gaming Black (LD4BU008G-R3200GDXG) — це комплект із 2 модулів по 8 ГБ DDR4, створений для ігров... щеих та продуктивних настільних ПК. Набір працює на частоті 3200 МГц і забезпечує стабільну продуктивність у сучасних іграх, багатозадачності та повсякденній роботі. Завдяки двоканальному режиму комплект дозволяє отримати кращу пропускну здатність пам’яті та швидший відгук системи. Модулі підтримують технологію Intel XMP 2.0, що дає можливість легко активувати заявлену частоту без складного ручного налаштування BIOS. Таймінги рівня CL16 забезпечують хороший баланс між швидкістю та стабільністю роботи, а масивні алюмінієві радіатори ефективно відводять тепло під час навантажень. Lexar THOR Gaming Black 16GB (2x8GB) стане чудовим вибором для користувачів, які збирають ігровий ПК або оновлюють систему для кращої продуктивності. Комплект поєднує сучасний дизайн, надійну роботу та хорошу сумісність із популярними платформами Intel і AMD.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 999 грн.

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Thor Dark Gray Lexar (LD4BU008G-R3200GDXG) LD4BU008G-R3200GDXG

+ 207 балів ITbox, DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16-18-18, Напруга живлення - 1.35 В, П... щеідсвічування - немає
Офіційний партнер Lexar
Itbox.ua
(Київ)
Поскаржитись

Пам'ять DIMM DDR4 16 Гб (2x8) 3200 МГц CL 16 Lexar (LD4BU008G-R3200GDXG)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 469 грн.

Lexar LD4BU008G-R3200GDXG

Висока обчислювальна потужність для стабільної роботи Пам'ять Lexar Thor підвищує продуктивність вашого ПК завдяки DDR4... щеі призначена для ентузіастів і екстремальних геймерів. Вона вирізняється високою швидкістю роботи DDR4 і має алюмінієвий теплорозподілювач сірого кольору, що забезпечує першокласне оздоблення і високоефективне відведення тепла для підтримки прохолоди в
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
6 481 грн.

Пам'ять Lexar® 2x8 ГБ THOR DDR4 3200 UDIMM XMP з радіатором. Подвійна упаковка, EAN: 843367127894 LD4BU008G-R3200GDXG

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 386 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4BU008G-R3200GDXG

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB

Ціни на Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB
Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4BU008G-R3200GDXGвід 4 799 грн.21 пропозиція
Lexar THOR Gaming DDR4 2x8GB LD4U08G36C18LG-RGDвід 6 095 грн.27 пропозицій