Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2E6000C36
Відео 9Фото 5 |
Corsair CMK48GX5M2E6000C36 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2E6000C36
Усі ціни 25 →Corsair DDR5 48GB (2x24GB) 6000Mhz Vengeance Black (CMK48GX5M2E6000C36) CM | 6 931 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x24GB/6000 Corsair Vengeance Black (CMK48GX5M2E6000C3 | 6 426 грн. |
Corsair 48 Gb (2x24GB) DDR5 6000 MHz Vengeance (CMK48GX5M2E6000C36) | 7 040 грн. |
Модуль памяти ddr5 2x24GB/6000 Corsair Vengeance Black (cmk48gx5m2e6000c36 | 6 657 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb
Ціни на Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B5200C38 | від 5 399 грн. | 20 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B5600C40 | від 6 485 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B6000C30 | від 8 842 грн. | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2E6000C36 | від 6 259 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B7000C40 | від 7 995 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →