Блендер Lexical LBL-1509 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Lexical LBL-1509 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexical LBL-1509 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Блендер кухонний стаціонарний скляний 2в1 з кавомолкою Lexical LBL - 1509 | 1 950 грн. |
Блендер стаціонарний Lexical LBL-1509 600 Вт з кавомолкою 2в1 об'ємом 1.5 | 1 975 грн. |
Блендер подрібнювач електричний стаціонарний + кавомолка 2 в 1 Lexical LBL | 1 750 грн. |
Блендер Lexical LBL-1509 600 Вт з кавомолкою об'ємом 1.5 літра Сріблястий | 1 875 грн. |
Потужний сучасний кухонний блендер з кавомолкою 2 в 1 Lexical LBL-1509 600 | 1 755 грн. |
Потужний стаціонарний блендер з кавомолкою Lexical LBL-1509 | 1 850 грн. |
Подрібнювач блендер стаціонарний з кавомолкою 2 в 1 Lexical LBL-1509 Grey | 1 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →