Смартфон LG G8 ThinQ 128 ГБ
Відео 53Фото 10 |
Купити LG G8 ThinQ 128 ГБ
Смартфон LG G8 ThinQ 6/128GB G820UM Red | 6 280 грн. |
Смартфон LG G8 ThinQ G820UM 128Gb Blue 1 SIM | 6 366 грн. |
Смартфон LG V60 V600TM ThinQ 5G 8/128GB Blue | 10 169 грн. |
Телефон у цілому не поганий, але є але: модель вроді як розроблена лише для азіацького ринку, а до нас [censored] відновлені моделі причому найчастіше в сіру; в моделі відсутня Українська локалізація, її немає, хоча в гугл-клавіатурі і можна додати українську розкладку, а від мови інтерфейсу Українською зробити не можна; переважна більшість магазинів не повідомляє що ця модель "відновлена" та стверджують що телефон "новий". Хтя повинен визнати, телефончик спритний, досить гучний та гарний/приємний звук має (але це смаківщина). Також хотілося б зазначити, що апарад слизький та без чохна користуватися складно, а чохлі досить важко знайти. Гарний дисплей, гарний та гучний звук, шустрий, заявлена вологостійкість, має прикольні фішки яких не зустріти в інших апаратах. У переважній кількості випадків це відновлення апарату про що не вказують під час продажу, слизовий корпус, відсутність української локалізації апарату, чохлі досить важко знайти. Hermit: користуюся LG G8 ThinQ 128GB менше місяця
Що означає "відновлені моделі"?
https://elmir.ua/articles/refurbished_te |
Флагман серії G у восьмому поколінні під знаком південнокорейського бренду LG, на перший погляд, несуттєво відрізняється від попередника в особі LG G7 Thinq. Але якщо копнути глибше, технологічний прорив стає видно неозброєним поглядом.
Звук через екран
Перше серйозне нововведення полягає в тому, що смартфон позбавився від розмовного динаміка. В якості мембрани для відтворення звуку використовується безпосередньо OLED-дисплей. Ця технологія, іменована Crystal Sound, не один раз «обкатана» на борту телевізорів LG. Також екран гаджета характеризується роздільною здатністю 3120х1440 точок при 6.1-дюймової діагоналі і підтримкою відображення зображення в розширеному динамічному діапазоні (HDR10), що дозволяє передати більше деталей на кордонах висококонтрастних переходів з світлого до темного і навпаки.
Прогрес підкрався непомітно
У «чубчика», який відкусив верхню частину дисплея, крім фронтального модуля 8 МП камери, знайшлося містечко під систему 3D-датчиків ToF. На їхні плечі звалена місія з розпізнавання жестів при активній функції безконтактного управління Air Motion, також вони використовуються для розблокування смартфона за малюнком вен на долоні. Також аутентифікація власника пристрою здійснюється по обличчю і відбитку пальця (дактилоскопічний сканер винесений на задню панель). Фотографує апарат на потрійний набір тильних камер: 12 МП провідний сенсор зі світлосильною оптикою f/1.5, 16 МП ширококутний модуль і 12 МП телеоб'єктив (останній є не у всіх версіях).
Повна зарядженість
«Біля керма» внутрішньої «начинки» LG G8 Thinq поставлений топовий чип Snapdragon 855 укупі з продуктивною графікою Adreno 640 і 6/128 ГБ пам'яті «в базі». Апаратна частина гаджета займається роботою з завданнями без найменших лагів і пригальмовувань, в т. ч. при тривалому геймінгу. Аудіофіли неодмінно оцінять оснащеність моделі 32-бітним ЦАПом, а всім іншим користувачам стануть в нагоді швидка і бездротова технології зарядки батареї разом з вологозахистом корпусу IP68. Смартфон був анонсований в рамках проведення MWC-2019 разом з ще одним флагманським продуктом південнокорейської розробки — LG V50 Thinq. По «залізу» пристрої практично ідентичні, а «фішкою» моделі V50 є трансформація в «розкладачку» за допомогою комплектного чохла Dual Screen з додатковим 6.2-дюймовим OLED-екраном (2160х1080 пікселів).