Зарядний пристрій Xiaomi Combo 67W (BHR6035EU)
Фото 8 |
Xiaomi Combo 67W |
|
Потужний зарядний пристрій з вихідним роз'ємом USB А з підтримкою найбільш популярних технологій швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 і Quick Charge 2.0/3.0/4.0. На відміну від бюджетних зарядок для смартфонів, ця модель здатна віддавати потужність до 67 Вт і цього достатньо для багатьох ультрабуків, оснащених силовим роз'ємом USB-C. Комплектується високоякісним фірмовим кабелем (USB A -> USB-C), здатним тривалий час працювати в режимі 11В/ 6.1А.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. Зарядний пристрій рекомендується для використання з ноутбуками та топовими/ігровими смартфонами Xiaomi 2020-го року або пізнішими моделями (Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 13 Pro, Poco F4 GT, Black Shark 4, Black Shark 4 Pro, Black Shark 4 Pro 5, Black Shark 5 Pro, Redmi Note 11 Pro+). Ця модель підтримує функцію інтелектуального керування зарядом, яка автоматично встановлює оптимальну напругу в залежності від типу підключеного гаджета. У будь-якому випадку смартфон отримає рівно стільки енергії, скільки йому необхідно для відновлення заряду в найкоротші терміни та без ризику пошкодження батареї. ЗУ розраховано на експлуатацію у широкому діапазоні мережевих напруг від 100 до 240 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Combo 67W
Усі ціни 16 →Зарядний пристрій Xiaomi Usb Wall Charger 67W White with USB-C Cable (BHR6 | 949 грн. |
Зарядное устройство Xiaomi Usb Wall Charger 67W White with USB-C Cable (BH | 929 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi 67W Combo(Type-A)(BHR6035EU) білий | 1 199 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi 67W Charging Combo (Type-A) BHR6035EU | 960 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi 67W Combo (Type-A) (BHR6035EU) white (950499) | 1 384 грн. |