Пустушка Lindo Li 402/0
Очікується у продажу 60 грн. Тип: пустушка; Вік: 0m+; Форма: ортодонтична; Матеріал: силікон; ковпачок; кільце; |
Lindo Li 402/0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lindo Li 402/0
Ціни на Lindo Li 402/0 |
---|---|---|---|---|
Lindo Li 402/3 | від 72 грн. | 3 пропозиції | ||
Lindo Li 402/6 | від 72 грн. | 5 пропозицій | ||
Lindo Li 402/12 | від 72 грн. | 7 пропозицій |