Ніблер Lindo Li 805
Lindo Li 805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lindo Li 805
Усі ціни 7 →Ніблер Lindo Коала, зелений (LI 805 зел) | 138 грн. |
Ниблер Lindo LI 805 Зелений (8850214608057) | 125 грн. |
Ніблер Lindo Сова, рожевий (LI 805 роз) | 125 грн. |
Ніблер Lindo Лисиця, блакитний (LI 805 син) | 138 грн. |
Ниблер Lindo LI 805 Синій (8850216608055) | 125 грн. |
Ниблер Lindo LI 805 Рожевий (8850215608056) | 125 грн. |
Ніблер із ковпачком Lindo LI805/6+ блакитний | 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →