Пустушка Lindo Li 401/6
Фото 3 |
Lindo Li 401/6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lindo Li 401/6
Пустушка з круглою силіконовою соскою (6-12 міс), рожева Lindo (8850215604 | 95 грн. |
Пустушка з круглою силіконовою соскою (6-12 міс), фіолетова Lindo (8850213 | 95 грн. |
Пустушка з круглою силіконовою соскою (6-12 міс), блакитна Lindo (88502146 | 95 грн. |
Пустушка силіконова кругла на блістері Lindo LI401/6-12 .(р) рожева | 95 грн. |
Пустушка силіконова кругла на блістері Lindo LI401/6-12 .(р) блакитна | 95 грн. |
Модификації Lindo Li 401/6
Ціни на Lindo Li 401/6 |
---|---|---|---|---|
Lindo Li 401/0 | від 95 грн. | 2 пропозиції | ||
Lindo Li 401/3 | від 95 грн. | 2 пропозиції | ||
Lindo Li 401/6 | від 95 грн. | 5 пропозицій | ||
Lindo Li 401/12 | від 75 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →