Стабілізатор напруги Logicpower LP-2500RD 1500 Вт (0010349)
Фото 4 |
Logicpower LP-2500RD 1500 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 1500 Вт
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Logicpower LP-2500RD 1500 Вт
Усі ціни 30 →Стабилизатор напряжения LogicPower LP-2500RD (1500Вт/7ступ) | 2 491 грн. |
LogicPower LogicPower LP-2500RD (1500W) (10349) | 2 491 грн. |
Стабілізатор LogicPower LP-2500RD (1500Вт/7ступ) LP10349 | 2 491 грн. |
Стабилизатор LogicPower lp-2500rd (1500Вт/7ступ) | 2 491 грн. |
Стабилизатор напряжения LogicPower LP10349 LP-2500RD (1500Вт/7 ступ) | 2 373 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Logicpower LP-2500RD:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Logicpower LP-2500RD
Ціни на Logicpower LP-2500RD |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-1750RD 1000 Вт | від 2 052 грн. | 53 пропозиції | ||
Logicpower LP-2500RD 1500 Вт | від 2 254 грн. | 31 пропозиція | ||
Logicpower LP-3500RD 2100 Вт | від 2 743 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →