Стабілізатор напруги Logicpower LP-50kVA 50 кВА / 35000 Вт (18994)
Фото 6 |
Logicpower LP-50kVA 50 кВА / 35000 Вт
Тип:електромеханічний
Потужність:50 кВА, активна 35000 Вт
Вхідна напруга:173 – 430 В
Точність на виході (±):2 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Logicpower LP-50kVA 50 кВА / 35000 Вт
Усі ціни 10 →LogicPower LogicPower LP-50kVA 3 phase (35000W) (18994) | 83 790 грн. |
Стабилизатор напряжения LP-50kVA 3 phase (35000Вт) LP-50kVA 3 phase (35000 | 83 790 грн. |
LogicPower LP18994 | 83 790 грн. |
LogicPower LP-50kVA LP18994 | 83 790 грн. |
LogicPower LP-50kVA — Стабілізатор напруги трифазний 35000 Вт | 83 790 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →