Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт (10120301)
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:180-264 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 10 →Стабилизатор напряжения PowerWalker AVR 1000 | 2 000 грн. |
Стабілізатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301) | 2 090 грн. |
Стабилизатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301) 10120301 | 1 884 грн. |
Стабілізатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301) 10120301 | 1 999 грн. |
PowerWalker AVR 1000VA (10120301) 10120301 | 2 000 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації PowerWalker AVR 1000
Ціни на PowerWalker AVR 1000 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт | від 1 362 грн. | 12 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 884 грн. | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт | від 2 090 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →