Вантажна шина Long March LM330 315/80 R22.5 156K
Очікується у продажу 11 074 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 315; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 156; |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM330 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Long March LM330 315/80 R22.5 156K
Ціни на Long March LM330 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Long March LM330 315/80 R22.5 156L | від 11 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Long March LM330 315/80 R22.5 156M | від 10 850 грн. | 3 пропозиції | ||
Long March LM330 315/80 R22.5 158J | від 11 200 грн. | 4 пропозиції |