Вантажна шина Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M
Усі ціни 19 →Triangle TRD06 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 152/148M | 12 263 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) (315/70R22.5 152M) | 10 802 грн. |
Triangle TRD06 (приводная) 315/70 R22.5 152/148M 16PR | 10 500 грн. |
TRIANGLE TRD06 315/70 R22.5 152/148M | 10 640 грн. |
Triangle TRD06 (Ведущая) (315/70R22.5 152/148M) | 10 645 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M
Ціни на Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Triangle TRD06 315/70 R22.5 152M | від 10 258 грн. | 19 пропозицій | ||
Triangle TRD06 315/80 R22.5 154L | від 12 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Triangle TRD06 315/80 R22.5 154M | від 12 123 грн. | 2 пропозиції |