Моторне мастило Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 205 л
Товар застарів 17 428 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SG/CE; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40
Ціни на Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 1 л | від 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 4 л | від 483 грн. | 2 пропозиції | ||
Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 5 л | від 591 грн. | 3 пропозиції | ||
Lotos Motor Classic Semisyntetic 10W-40 20 л | від 3 145 грн. | 1 пропозиція |