Моторне мастило Lotos Turdus SHPD 15W-40 20 л (WF-2L01750-000)
2 554 грн. Купити! Олива моторна мінеральна LOTOS TURDUS SHPD CH-4 15W-40, 17кг WF2L01750000Dsvavto.uaНовий магазин (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Lotos Turdus SHPD 15W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lotos Turdus SHPD 15W-40
Ціни на Lotos Turdus SHPD 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Lotos Turdus SHPD 15W-40 5 л | від 751 грн. | 1 пропозиція | ||
Lotos Turdus SHPD 15W-40 20 л | від 2 554 грн. | 1 пропозиція | ||
Lotos Turdus SHPD 15W-40 30 л | від 3 351 грн. | 1 пропозиція | ||
Lotos Turdus SHPD 15W-40 205 л | від 22 562 грн. | 2 пропозиції |