Моторне мастило Lotos Synthetic Plus 5W-40 5 л
Lotos Synthetic Plus 5W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lotos Synthetic Plus 5W-40 5 л
Олива моторна синтетична LOTOS SYNTHETIC PLUS A3/B4 SN/CF 5W-40, 5л WFK502 | 1 249 грн. |
Олива моторна LOTOS Oil SYNTHETIC PLUS A3/B4 SN/CF 5W-40 5 л (WF-K502Y00-0 | 1 509 грн. |
Олія моторна синтетична 5л 5W-40 SYNTHETIC PLUS LOTOS, WF-K502Y00-0H1, / | 1 529 грн. |
Модификації Lotos Synthetic Plus 5W-40
Ціни на Lotos Synthetic Plus 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Lotos Synthetic Plus 5W-40 1 л | від 282 грн. | 4 пропозиції | ||
Lotos Synthetic Plus 5W-40 4 л | від 1 015 грн. | 4 пропозиції | ||
Lotos Synthetic Plus 5W-40 5 л | від 1 249 грн. | 3 пропозиції |