Моторне мастило Mannol Diesel TDI 5W-30 60 л
Товар застарів 9 925 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; Допуски Opel, GM: Dexos 2 |
Mannol Diesel TDI 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Diesel TDI 5W-30
Ціни на Mannol Diesel TDI 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Mannol Diesel TDI 5W-30 1 л | від 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Mannol Diesel TDI 5W-30 5 л | від 1 449 грн. | 8 пропозицій | ||
Mannol Diesel TDI 5W-30 10 л | від 2 839 грн. | 2 пропозиції | ||
Mannol Diesel TDI 5W-30 20 л | від 5 636 грн. | 1 пропозиція |