Моторне мастило Mannol Defender 10W-40 208 л (MN7507-DR)
Очікується у продажу 34 853 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Mannol Defender 10W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Defender 10W-40
Ціни на Mannol Defender 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Defender 10W-40 1 л | від 245 грн. | 10 пропозицій | ||
Mannol Defender 10W-40 4 л | від 455 грн. | 14 пропозицій | ||
Mannol Defender 10W-40 5 л | від 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Mannol Defender 10W-40 20 л | від 2 799 грн. | 10 пропозицій | ||
Mannol Defender 10W-40 60 л | від 8 999 грн. | 4 пропозиції |