Моторне мастило Mannol Classic 10W-40 4 л
Відео 10 |
Mannol Classic 10W-40 4L |
|
Якісна напівсинтетична олія із широкою сферою застосування. Мастильний матеріал можна використовувати в бензинових та дизельних силових агрегатах, моторах, що працюють на зрідженому природному та нафтовому газу. Також продукт підходить для багатоклапанних двигунів, моторів з турбінами та системою прямого упорскування. Mannol Classic 10W-40 4L стане якісним мастилом для двигунів з великим пробігом.
Моторне масло добре протистоїть зносу внутрішніх деталей силових агрегатів, запобігає утворенню нагару, нейтралізує сажові відкладення. Присадки у складі продукту забезпечують слабке вигоряння олії та захищають двигун від забруднень. Мастильний матеріал має допуски для автомобілів групи VAG, машин марок Mercedes-Benz та Renault. Ступінь в'язкості олії за класифікацією міжнародного стандарту SAE становить 10w-40. "Напівсинтетика" від Mannol пригодиться для звичайного режиму їзди без вкрай високих навантажень та стандартних пробігів. У разі формою випуску моторного масла служить пластикова каністра об'ємом 4 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Купити Mannol Classic 10W-40 4 л
Усі ціни 13 →Масло моторное Classic 10W-40, (4л.) MN75014 | 947 грн. |
Моторна олива Mannol CLASSIC 4л 10W-40 (MN7501-4) MN7501-4 | 689 грн. |
Mannol Моторна олива Mannol CLASSIC 4л 10W-40 (MN7501-4) MN7501-4 | 689 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 4л 10w-40 classic Mannol, MN7501-4 | 853 грн. |
Трансмісійна олива Mannol KETTENOEL 1л (MN1101-1) MN1101-1 | 426 грн. |
Модификації Mannol Classic 10W-40
Ціни на Mannol Classic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Classic 10W-40 1 л | від 255 грн. | 10 пропозицій | ||
Mannol Classic 10W-40 4 л | від 426 грн. | 13 пропозицій | ||
Mannol Classic 10W-40 5 л | від 1 018 грн. | 11 пропозицій | ||
Mannol Classic 10W-40 7 л | від 1 477 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Classic 10W-40 10 л | від 1 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Mannol Classic 10W-40 20 л | від 3 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Mannol Classic 10W-40 60 л | від 12 123 грн. | 2 пропозиції |