Киянка Master Tool 02-1310
Master Tool 02-1310 225 г450 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 02-1310
Киянка резиновая MASTERTOOL 225 г (02-1310) | 116 грн. |
Киянка Mastertool гумова 40 мм 225 г Біла (02-1310) | 126 грн. |
Киянка гумова MASTERTOOL GM біла 40 мм 225 г металева ручка (02-1310) | 126 грн. |
Киянка гумова MASTERTOOL 40 мм 225 г металева рукоятка біла 02-1310 | 226 грн. |
Киянка гумова MASTERTOOL 40 мм 225 г металева рукоятка біла 02-1310 | 126 грн. |
Модификації Master Tool 02-1310
Ціни на Master Tool 02-1310 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 02-1310 | від 116 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 02-1312 | від 221 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →