Молоток каменяра Master Tool 02-0121
Master Tool 02-0121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 02-0121
Молоток каменщика MASTERTOOL 510г (02-0121) | 405 грн. |
Молоток каменяра MASTERTOOL GM 510 г ручка зі скловолокна (02-0121) | 405 грн. |
Молоток муляра MASTERTOOL 510 г рукоятка зі скловолокна 02-0121 | 505 грн. |
Молоток муляра Mastertool 510 г HRC60 рукоятка фібергласова 380 мм 02-0121 | 405 грн. |
Молоток MASTER TOOL 02-0121 510г | 405 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →