Молоток Master Tool 02-0705
Master Tool 02-0705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 02-0705
Усі ціни 7 →Молоток столярный MASTERTOOL с магнитным держателем 450г (02-0705) | 396 грн. |
Молоток столярний Mastertool з магнітним утримувачем 450 г (02-0705) | 396 грн. |
Молоток столярний MASTERTOOL GM 450 г з магнітним утримувачем ручка зі скл | 396 грн. |
Столярний молоток MASTERTOOL 450 г з магнітним тримачем рукоятка зі склово | 496 грн. |
Молоток столярний Mastertool 450 г HRC60 рукоятка фібергласова 340 мм з ма | 396 грн. |
Столярний молоток MASTERTOOL 450 г з магнітним тримачем рукоятка зі склово | 396 грн. |
Молоток столярний MASTER TOOL 02-0705 450г | 396 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →