Гідроуровень Master Tool 30-0010
Master Tool 30-0010 |
|
Діаметр шланга — 8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 30-0010
Уровень водяной MASTERTOOL 10000 мм (30-0010) | 159 грн. |
Рівень водяний MASTERTOOL 10 м 30-0010 | 259 грн. |
Рівень водяний Mastertool 10 м 30-0010 | 159 грн. |
Рівень водяний MASTERTOOL 10 м 30-0010 | 159 грн. |
Модификації Master Tool 30-0010
Ціни на Master Tool 30-0010 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 30-0003 | від 87 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0005 | від 110 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 30-0007 | від 125 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0010 | від 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 30-0015 | від 210 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0020 | від 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0025 | від 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →