Гідроуровень Master Tool 30-0015
Master Tool 30-0015 |
|
Діаметр шланга — 8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 30-0015
Усі ціни 6 →Уровень водяной MASTERTOOL 15000 мм (30-0015) | 210 грн. |
Гідрорівень MASTER TOOL L=15м 30-0015 | 219 грн. |
Рівень водяний MASTERTOOL 15 м 30-0015 | 310 грн. |
Рівень водяний Mastertool 15 м 30-0015 | 210 грн. |
Рівень водяний MASTERTOOL 15 м 30-0015 | 210 грн. |
Рівень водяний 15 м ТМ MASTER TOOL 30-0015 (61149) | 210 грн. |
Модификації Master Tool 30-0015
Ціни на Master Tool 30-0015 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 30-0003 | від 87 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0005 | від 110 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 30-0007 | від 125 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0010 | від 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 30-0015 | від 210 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0020 | від 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 30-0025 | від 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →