Гідроуровень Intertool MT-1465
Intertool MT-1465 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1465
Усі ціни 9 →Intertool Intertool MT-1465 | 149 грн. |
Рівень Intertool водяний 15м MT-1465 | 155 грн. |
Рівень водяний зі шлангом 15 м INTERTOOL МТ-1465 | 149 грн. |
Водяний рівень зі шлангом 15 м INTERTOOL MT-1465 | 249 грн. |
Водний рівень зі шлангом INTERTOOL 15м (MT-1465) | 149 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool MT-1465
Ціни на Intertool MT-1465 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1455 | від 85 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1457 | від 95 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1460 | від 119 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool MT-1465 | від 149 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool MT-1470 | від 189 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool MT-1475 | від 219 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →