Матрац Matroluxe Macchiato 180x200
від 12 790 до 13 672 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Macchiato 15
Характеристики
Matroluxe Macchiato 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Macchiato 180x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Coffee Macchiato/Макіато Matroluxe 180x200 | 12 794 грн. |
Матрас Matroluxe Macchiato 180х200 | 13 272 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 180x200 Макіато | 13 273 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 180x200 Макіато | 13 672 грн. |
Матрац ортопедичний MatroLuxe Макіато 180x200 см | 13 272 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Маккіато 180x200 см | 12 790 грн. |
Закрити
Рекомендуємо