Матрац Matroluxe Macchiato 160x200
від 11 322 до 12 305 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Macchiato 15
Характеристики
Matroluxe Macchiato 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Macchiato 160x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Coffee Macchiato/Макіато Matroluxe 160x200 | 11 322 грн. |
Матрас Matroluxe Macchiato 160х200 | 11 945 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 160x200 Макіато | 11 946 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 160x200 Макіато | 12 305 грн. |
Матрац ортопедичний MatroLuxe Макіато 160x200 см | 11 944 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Маккіато 160x200 см | 11 322 грн. |
Закрити
Рекомендуємо