Матрац Matroluxe Azalia 80x190
Відео 2Фото 2 | від 5 284 до 11 845 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:22 см |
Модифікації Matroluxe Azalia 14
Характеристики
Matroluxe Azalia 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Azalia 80x190
Сортувати
Matroluxe Матрац Butterfly Azalia/Азалія Matroluxe 80х190 | 11 835 грн. |
MatroLuxe Азалия (800х1900х220) 0013519052 | 9 024 грн. |
Матрас Matroluxe Butterfly Azalia двусторонний 80х190 | 9 414 грн. |
MatroLuxe Азалия (800х1900х220) 0013519052 | 11 834 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Butterfly Azalia/Азалія 80x190 (0013519052) | 11 834 грн. |
Матрац MatroLuxe Azalia 80х190 см (0013519052) | 5 284 грн. |
Матрац ортопедичний 80х190 MatroLuxe AZALIA | 11 845 грн. |
Матрац ортопедичний 80х190 MatroLuxe AZALIA | 11 835 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо