Кардридер / USB-хаб Media-Tech MT5044
Фото 6 |
Media-Tech MT5044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Media-Tech MT5044
Усі ціни 6 →Док-станция USB3.1 Type-C --> HDMI/USB 3.0x3/RJ45/SD/MicroSD/PD 100W Hu | 1 538 грн. |
Док-станция USB3.1 Type-C --> HDMI/USB 3.0x3/RJ45/SD/MicroSD/PD 100W Hu | 1 487 грн. |
Media-Tech Hub Pro 8-in-1 MT5044 | 1 699 грн. |
Media-Tech Док-станція Hub Pro 8-in-1 USB 3.1 Type-C HDMI / USB 3.0x3 / RJ | 1 549 грн. |
Media-Tech MT5044 | 1 699 грн. |
Док-станция Media-Tech Hub Pro 8-in-1 USB3.1 Type-C - HDMI/USB 3.0x3/RJ45/ | 1 466 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →