Кардридер / USB-хаб REAL-EL CQ-900 (EL123110003)
Відео 2Фото 14 |
REAL-EL CQ-900 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL CQ-900
Усі ціни 22 →Адаптер REAL-EL Adapter USB-C to Hdmi + USB-C + Vga + 3xUSB + RJ45 Space G | 2 268 грн. |
Адаптер REAL-EL Adapter USB-C to HDMI+USB-C+VGA+3xUSB+RJ45 Space Grey (EL1 | 2 233 грн. |
Концентратор real-el cq-900, space grey (el123110003) | 2 034 грн. |
REAL-EL CQ-900 Space Gray (EL123110003) | 2 245 грн. |
Type C мультифункциональная док-станция REAL-EL CQ-900 (3×USB A 3.0, HDMI, | 1 899 грн. |
Універсальний солдат
REAL-EL CQ-900 — багатофункціональний USB-хаб або, точніше, повноцінна ноутбучна док-станція. Дозволяє позбутися від купи проводів і підключати ноутбук одним єдиним USB Type-C. Через хаб ноутбук буде навіть заряджатися — підтримується технологія Power Delivery 3.0 потужністю до 100 Вт.
Два відеовиходи
Щоб розкрити потенціал REAL-EL CQ-900 на повну, у ноутбука повинен бути високошвидкісний порт USB Type-C 3.2 Gen 2 (або Thunderbolt) з функцією відеовиводу. Так вийде під'єднати до хаба зовнішній монітор за допомогою HDMI з роздільною здатністю FullHD і частотою оновлення 60 Гц, або 4K, але тільки при 30 Гц. Зі свого боку, аналоговий VGA може стати в пригоді, наприклад, для старенького проєктора.
Гігабітний інтернет
Також у важку хвилину може виручити дротовий інтернет, який у REAL-EL CQ-900 реалізований гігабітним портом RJ45. Звичайно, сучасний бездротовий інтернет Wi-Fi 6 швидший, але в Ethernet все ще нижчі затримки (пінг), що важливо в кіберспортивних іграх, на зразок Dota 2 і CSGO. На додачу є кард-рідер з підтримкою накопичувачів SD і microSD.
Трійник для USB
З одного мініатюрного USB Type-C входу, REAL-EL CQ-900 конвертує одразу три повнорозмірних Type-A зі швидкістю 5 Гбіт/с. Крім ноутбука, CQ-900 сумісний і зі смартфонами. Причому якщо у смартфона є функція підключення зовнішнього монітора по USB, то він може перетвориться в повноцінне робочий місце.