Кардридер / USB-хаб BASEUS AcmeJoy 8-Port Type-C HUB Adapter (WKJZ010613)
Фото 9 |
BASEUS AcmeJoy 8-Port Type-C HUB Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS AcmeJoy 8-Port Type-C HUB Adapter
Усі ціни 11 →Адаптер Baseus Adapter AcmeJoy USB-C to HDMI+2xUSB3.0+USB2.0+USB-C+RJ45+SD | 2 027 грн. |
Адаптер Baseus Adapter AcmeJoy USB-C to HDMI+2xUSB3.0+USB2.0+USB-C+RJ45+SD | 2 027 грн. |
Baseus AcmeJoy 8-Port Hub dark grey (WKJZ010613) | 2 099 грн. |
USB-Hub Baseus AcmeJoy 8-Port Type-C HUB Adapter(Type-C to HDMI*1+USB3.0*2 | 1 523 грн. |
Baseus AcmeJoy 8in1 (Type-C to HDMI+2xUSB3.0+USB2.0+Type-C PD&Data+RJ45 +S | 2 065 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →