Мотошина Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R17 58W
Відео 4Фото 6 | Очікується у продажу 10 867 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W | від 7 396 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 GT 180/55 R17 73W | від 8 973 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 GT 190/50 R17 73W | від 9 755 грн. | 4 пропозиції |