Мотошина Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58W
Відео 1Фото 2 |
Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58W
Ціни на Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58V | від 7 682 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R17 58W | від 10 856 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax BT-020 120/70 R18 59W | від 8 635 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-020 160/70 R17 79V | від 9 047 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-020 170/60 R17 72W | від 8 579 грн. | 3 пропозиції |