Мотошина Michelin Power Cup Evo 180/55 R17 73W
Відео 6Фото 7 | Товар застарів 9 950 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 180; Профіль (%): 55; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Michelin Power Cup Evo 180/55 R17 73W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Power Cup Evo 180/55 R17 73W
Ціни на Michelin Power Cup Evo 180/55 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Power Cup Evo 110/70 R17 54W | від 4 817 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Power Cup Evo 120/70 R17 58W | від 7 946 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Power Cup Evo 140/70 R17 66W | від 8 085 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Power Cup Evo 150/60 R17 66W | від 9 355 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Power Cup Evo 160/60 R17 69W | від 9 719 грн. | 6 пропозицій |