Мотошина Michelin Power Pure 130/70 R12 56P
Відео 8Фото 2 | Товар застарів 2 427 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: P; |
Michelin Power Pure 130/70 R12 56P 110/70 12 " 47 L 110/90 13 " 56 P 120/70 12 " 51 P 120/70 12 " 58 P 120/70 13 " 53 P 120/70 14 " 55 P 120/70 15 " 120/70 15 " 56 H 56 S 120/80 14 " 58 S 130/60 13 " 53 P 130/60 13 " 60 P 130/70 12 " 130/70 12 " 56 P 62 P 130/70 13 " 63 P 130/80 15 " 63 P 140/60 13 " 56 P 140/60 13 " 140/60 13 " 57 L 57 P 140/70 12 " 60 P 150/70 13 " 64 S 150/70 14 " 66 P 200/50 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Power Pure 130/70 R12 56P
Ціни на Michelin Power Pure 130/70 R12 56P |
---|---|---|---|---|
Michelin Power Pure 110/70 R12 47L | від 2 311 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 110/90 R13 56P | від 2 685 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 120/70 R12 51P | від 2 387 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 120/70 R12 58P | від 2 531 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 120/70 R13 53P | від 2 545 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 120/70 R15 56S | від 3 062 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 120/80 R14 58S | від 3 010 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 130/60 R13 53P | від 2 606 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 130/60 R13 60P | від 2 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 130/70 R12 62P | від 2 758 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 130/70 R13 63P | від 2 928 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Power Pure 130/80 R15 63P | від 3 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 140/60 R13 57L | від 3 891 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 140/60 R13 57P | від 3 001 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 140/70 R12 60P | від 2 974 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Power Pure 150/70 R13 64S | від 3 761 грн. | 3 пропозиції |