Мотошина Mitas C-02 110/100 -18 71N
Відео 5 | Очікується у продажу 3 425 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: N; |
Mitas C-02 110/100 -18 71N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas C-02 110/100 -18 71N
Ціни на Mitas C-02 110/100 -18 71N |
---|---|---|---|---|
Mitas C-02 110/100 R18 71N | від 5 141 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas C-02 120/90 -19 66N | від 2 781 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas C-02 120/90 R18 71N | від 4 463 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas C-02 120/90 R19 66N | від 3 763 грн. | 4 пропозиції |